کد خبر : 12427
تاریخ انتشار : سه‌شنبه 30 می 2023 - 9:43

افزایش ۲۰ درصدی صادرات فولاد میانی در شرکت فولاد خوزستان

افزایش ۲۰ درصدی صادرات فولاد میانی در شرکت فولاد خوزستان

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان از افزایش ۲۰ درصدی صادرات فولاد میانی در این شرکت در دو ماهه نخست امسال خبر داد و گفت: در تأمین نیاز بازار‌های داخلی و تزریق شمش و اسلب، افزایش ۶۹ درصدی داشته‌ایم. به گزارش پایگاه خبری بنای زیبا؛امین ابراهیمی با اشاره به عملکرد تولیدی دو ماهه ابتدایی امسال این شرکت

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان از افزایش ۲۰ درصدی صادرات فولاد میانی در این شرکت در دو ماهه نخست امسال خبر داد و گفت: در تأمین نیاز بازار‌های داخلی و تزریق شمش و اسلب، افزایش ۶۹ درصدی داشته‌ایم.

به گزارش پایگاه خبری بنای زیبا؛امین ابراهیمی با اشاره به عملکرد تولیدی دو ماهه ابتدایی امسال این شرکت افزود: درآمد فروش محصولات شرکت فولاد خوزستان در یک عملکردی موفق در ۲ ماهه نخست امسال به ۱۳ هزار و ۱۱۷ میلیارد تومان رسیده است که افزایش ۹۵ درصدی در مقایسه با مدت مشابه پارسال را نشان می‌دهد.
وی ادامه داد: درآمد فروش محصولات این شرکت در اردیبهشت امسال نیز به ۸۴۳۳ میلیارد تومان رسیده که بعد از درآمد فروش ۸۴۷۳ میلیارد تومانی در اسفند ۱۴۰۰، بالاترین درآمد فروش ماهانه در تاریخ این شرکت بوده است.
ابراهیمی افزود: همچنین درآمد فروش فولاد خوزستان در اردیبهشت ۱۱۰ درصد بیشتر از ماه مشابه پارسال بوده است.
وی گفت: تناژ فروش فولاد میانی (بیلت، بلوم و اسلب) فولاد خوزستان در بازار‌های داخلی و خارجی در ۲ ماهه نخست ۱۴۰۲، حدود ۶۴۴ هزار تن بوده که افزایش ۴۵ درصدی را در مقایسه با مدت مشابه پارسال نشان می‌دهد.
ابراهیمی افزود: شاخص تأمین نیاز بازار داخلی توسط فولاد خوزستان، یعنی تزریق شمش و اسلب به بازار داخلی، در ۲ ماهه نخست امسال بیش از ۳۸۳ هزار تن بوده که افزایش ۶۹ درصدی در مقایسه با دوره مشابه پارسال داشته است.
مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان با اشاره به صادرات فولاد میانی در این شرکت گفت: در مجموع فروردین و اردیبهشت امسال، صادرات فولاد میانی توسط فولاد خوزستان در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۲۰ درصد افزایش یافته و به حدود ۲۶۱ هزار تن رسیده است.
ابراهیمی افزود: در یک عملکرد موفق، تناژ فروش فولاد میانی فولاد خوزستان در اردیبهشت امسال به بیش از ۴۱۱ هزار تن رسید که افزایش ۵۹ درصدی در مقایسه با ماه مشابه پارسال را نشان می‌دهد.
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.