نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در جلسه‌ای با مدیرعامل شرکت مادر تخصصی برق حرارتی کشور، احداث نیروگاه ویس (جنب نیروگاه رامین) و بازسازی نیروگاه رامین را پیگیری کرد.

مهندس مجتبی یوسفی در دیدار با مهندس طرز طلب، مدیرعامل شرکت مادر تخصصی برق حرارتی کشور بعد از تذکر در مجلس در خصوص برق استان خوزستان و اهواز، اظهارکرد: وضعیت خوزستان را می‌بینید و سدهای تولید برق آبی ما نیز مشخص هستند و اگر با همین روش ادامه دهیم، باید طی دو سه سال آینده، خاموشی‌های زمانبندی شده و هدفمند در ایام پیک مصرف داشته باشیم.

وی تاکید کرد: من در صحن مجلس نیز گفتم، برق برای مردم خوزستان تزئیناتی و تشریفاتی نیست و برق برای خوزستانی‌ها حیاتی است. خیلی‌ها دل در گرو استان خوزستان دارند ولی این موضوع باید وارد عمل شود و همه از حرف خسته شده‌اند.

وی همچنین با پیگیری احداث نیروگاه ویس (جنب نیروگاه رامین) و بازسازی نیروگاه رامین و دعوت از مهندس طرز طلب جهت حضور در استان خوزستان و اهواز در هفته آینده برای بازدید در پیک مصرف و مشکلات ایجاد شده برای شهروندان به دلیل عدم توسعه نیروگاه ها در سنوات گذشته، عنوان کرد: عقب افتادگی‌ها یک شبه برطرف نمی‌شود ولی اگر به نیروگاه‌ها رسیدگی‌ نکنیم و دچار فرسودگی شوند، از مدار خارج خواهند شد. مردم ما بیش از این تحمل مشکلات زیرساختی در حوزه برق و این‌که با نوسان برق مواجه شوند را ندارند.

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون با بیان این‌که افتخار می‌کنیم که مرزنشین هستیم، گفت: منابع تحت‌العرضی و سطح‌العرضی ما برای تمام ایرانی‌ها است و ما نیز وظیفه حفاظت از آن‌ها را داریم ولی اگر کمکی نمی‌شود، نباید حداقل جلوی توسعه نیروگاه را هم بگیریم.

این خبر را به اشتراک بگذارید :