به گزارش پایگاه خبری بنای زیبا،ظهر امروز(چهارشنبه)فرماندار به همراه نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مدیران ادارات خدمات رسان با حضور در برخی از روستاهای بخش گلگیر از نزدیک مشکلات این مناطق را مورد بازدید قرار دادند.

از جمله روستاهای مورد بازدید می توان به پاگچ،کوثره،آب حمام،قصر دالو،سچگان علیا و سفلی و دو بلوطان اشاره کرد.
گفتنی است پس از بازدید میدانی از روستاها،نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی،فرماندار و دیگر مدیران در جمع مردم آن منطقه حضور پیدا کردند و پای حرف دل مردم نشستند.
فرماندار مسجدسلیمان در جمع مردم این منطقه ضمن اشاره مشکلات و محرومیت منطقه گفت:مشکلات عنوان شده مردم بخش گلگیر و دیگر مناطق واقعا بحق و مطالبه منطقی است زیرا این مناطق از یک محرومیت خاص برخورددار است اما پیگیری های خوبی در سطح کلان برای رفع مشکلات مناطق انجام گرفته تا بزودی مشکلات این مردم حل شود.
وی ادامه داد:اعتقاد اصلی ما حضور مدیران در بین مردم و پاسخگویی به شهروندان است تا بهتر مشکلات مردم را احساس کنند و در جهت رفع آنها قدم بردارند.
پاکدل افزود:در راستای دسترسی بهتر مردم ما مقرر کردیم تا بخشدار منطقه بصورت هفتگی در منطقه های محروم تر حضور پیدا کند و بزودی راه های اکثر روستاها شکل بهتری خواهند گرفت.

نماینده مردم مسجدسلیمان هم در ادامه ضمن اشاره به اهمیت حضور مدیران در بین مردم عنوان کرد:در روستاها خدمات خوبی از قبل وجود دارد و منکر زحمات گذشته نیستیم اما انتظارات بیشتر است و ما هم پیگیر مطالبات بحق مردم در سطح کلان خواهیم بود.
وی افزود:مدیران ادارات بدانند پشت میز نشستن هنر نیست و باید تمام وقت در میان مردم حضور داشته باشند و خود را با مردم مانوس کنند و مشکلات روستاها را استخراج و در جهت حل آنها ثابت قدم اقدام کنند.
علیرضا ورناصری اضافه کرد:الفبای توسعه هر منطقه،بحث وجود جاده است و راه های روستایی در این زمینه باید ترمیم شوند و در این زمینه توافقات خوبی برای آسفالت ۱۷۰ کیلومتر جاده نیازمند آسفالت در حوزه انتخابیه انجام دادیم و باید بخوبی از این فرصت استفاده کنیم.

این خبر را به اشتراک بگذارید :